Alnatura Biologische Origin Crema met "Aceto Balsamico di Modena g.g.A., 250 ml

Geproduceerd door Acetaia Simonini in Modena

€ 3,39

(€ 13,56 / L, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Dikke consistentie
  • Fruitige en zure smaak
  • Voor het verfijnen van hartige gerechten

Vaak samen gekocht met Alnatura Origin Biologische Olijven zonder Pit, 350 g

Alnatura Biologische Origin Crema met "Aceto Balsamico di Modena g.g.A., 250 ml € 3,39 (€ 13,56 / L)
Alnatura Origin Biologische Olijven zonder Pit, 350 g € 3,29 (€ 9,40 / kg)
Totaalprijs: € 6,68
Beschrijving

Licht pasteuze crème op basis van geconcentreerde druivenmost en balsamicoazijn met een charismatisch aroma. De stroperige consistentie is perfect voor decoratieve accenten op het bord en voegt een fruitig-zure smaak toe aan hartige gerechten, kaasvariaties en extravagante desserts.

Art. nr.: MM-133502
Inhoud: 250 ml
EAN: 4104420183384
Producentnummer: 133502
Merken: Alnatura
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Bewaarinstructies: Koel bewaren, Na opening koelen
Ingrediënten

druivenmostconcentraat, 23 % Aceto Balsamico di Modena BGA[2] (rode wijnazijn[2], druivenmostconcentraat[2]), maïszetmeel[1]

  1. Verdikkingsmiddel, afkomstig uit de biologische landbouw.
  2. uit biologische landbouw

Bevat sulfieten.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1047 / 250 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 59 g
  waarvan Suiker 53 g
Vezels 0,6 g
Eiwitten 1 g
Zout 0,07 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Origin Crema met "Aceto Balsamico di Modena g.g.A.

4,8 van 5 sterren
5 Sterren
3 (75%)
4 Sterren
1 (25%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

4 beoordelingen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder