Bahlsen Contessa Original, 200 g

Peperkoek met verfijnde kruiden

€ 5,29

(€ 26,45 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 g

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vegetarische samenstelling
  • Krokante chocoladelaag aan de onderzijde
  • Verfijnd met kaneel, kruidnagel en sinaasappel

Vaak samen gekocht met Manner Chocolade Knopen, 180 g

Bahlsen Contessa Original, 200 g € 5,29 (€ 26,45 / kg)
Manner Chocolade Knopen, 180 g € 4,89 (€ 27,17 / kg)
Totaalprijs: € 10,18
Beschrijving

Proef de karakteristieke smaak van klassieke banketkunst met deze ronde peperkoek. Een zorgvuldig afgestemde kruidenmix van aromatische kaneel, warme kruidnagel, fijne foelie en fruitige sinaasappelschil geeft het gebak zijn diepe, feestelijke karakter. Aan de onderzijde maakt een laag knapperige chocolade het kruidige, zachte smaakpalet compleet en zorgt voor de perfecte bite.

Art. nr.: UNI-870110
Inhoud: 200 g
EAN: 4017100811319
Producentnummer: 870110
Merken: Bahlsen
Soort voeding: vegetarisch
Kan sporen bevatten van: H - noten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

suiker, abrikozenpitten, tarwebloem, Glukose-Fruktose-Sirup, Cacaomassa, stabilisator (Sorbit), Karamelsiroop, Orangenschale, invertsuikersiroop, cacaoboter, kippenei wit poeder, rijsmiddel (difosfaten (E450)), Natriumcarbonat, kaliumcarbonaat, kaneel, Zout, Kruiden, weiproduct (melk), Zetmeel (tarwe), aroma’s, emulgator (Lecithine), zuurteregelaar (Citronensäure)

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1717 / 410 kj / kcal
Vet 13 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 4,2 g
Koolhydraten 65 g
  waarvan Suiker 47 g
Vezels 3,4 g
Eiwitten 6,6 g
Zout 0,43 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BAHLSEN GmbH & Co. KG, Podbielskistraße 11, 30163, Hannover, Duitsland, info@bahlsen.com, www.thebahlsenfamily.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bahlsen Contessa Original