Bahlsen Jupiter Melkchocolade, 200 g

Peperkoek volledig omhuld met chocolade

€ 5,29

(€ 26,45 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Malse peperkoek
  • Zacht smeltende melkchocolade
  • Harmonisch zoete smaak

Vaak samen gekocht met DE RIT Biologische Koffiekoekjes, 165 g

Bahlsen Jupiter Melkchocolade, 200 g € 5,29 (€ 26,45 / kg)
DE RIT Biologische Koffiekoekjes, 165 g € 3,49 (€ 21,15 / kg)
Totaalprijs: € 8,78
Beschrijving

Deze malse peperkoek is volledig omhuld door een laagje van de fijnste melkchocolade. De verfijnde chocoladelaag smelt zacht op de tong en gaat perfect samen met het kruidige, zachte deeg van binnen. De combinatie van milde zoetheid en warme, kerstachtige aroma's maakt deze chocolade-peperkoek tot een onweerstaanbare traktatie bij een ontspannen middag met thee of koffie.

Art. nr.: UNI-877606
Inhoud: 200 g
EAN: 4017100876011
Producentnummer: 877606
Merken: Bahlsen
Soort voeding: vegetarisch
Kan sporen bevatten van: H - noten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

tarwebloem, suiker, Glukose-Fruktose-Sirup, appelpulp, cacaoboter[1], Cacaomassa[1], Karamelsiroop, magere melkpoeder, heel ei, abrikozenpitten, weiproduct (melk), geklaarde boter, palmolie, rijsmiddel (kaliumcarbonaat), ammoniumcarbonate, Laktose (melk), kaneel, invertsuikersiroop, Kruiden, emulgator (Lecithine), zuurteregelaar (Citronensäure), aroma, Tarwezemelen

  1. Rainforest Alliance gecertificeerd
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1654 / 395 kj / kcal
Vet 11 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 6,1 g
Koolhydraten 67 g
  waarvan Suiker 38 g
Vezels 2,6 g
Eiwitten 5,7 g
Zout 0,06 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BAHLSEN GmbH & Co. KG, Podbielskistraße 11, 30163, Hannover, Duitsland, info@bahlsen.com, www.thebahlsenfamily.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bahlsen Jupiter Melkchocolade