Bauck Mühle Bio 8 Wunderbrötchen Protein, 350 g
Glutenvrije mix voor ambachtelijke broodjes
€ 3,89
(€ 11,11 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Snel & eenvoudig te bereiden
- Vegan optie mogelijk
- Gemaakt van haverzemelen en zaden
Bijpassend
Beschrijving
Zin in lekkere, voedzame broodjes boordevol eiwitten? Met de glutenvrije bakmix '8 Wunderbrötchen Protein' van Bauck Mühle zet je in een handomdraai krokante, stevige broodjes op tafel. Meng de mix met water en kwark, vorm en bak ze: het resultaat is een robuust, smaakvol broodje dat ideaal is voor elke dag. De bakmix bestaat uit een uitgebalanceerde blend van haverzemelen, havervlokken en verschillende zaden.
Bereiding:
Nodig: 250 ml heet water, 250 g magere kwark
- Verwarm de oven voor op 200 °C (boven-/onderwarmte).
- Meng de kwark met het hete water tot het mooi glad is.
- Voeg de bakmix aan de kwarkmix toe en roer goed door. Laat het deeg 5 minuten rusten.
- Verdeel het deeg met natte handen in acht gelijke stukken, rol tot bolletjes en leg op een met bakpapier beklede bakplaat. Druk de bolletjes plat tot ze ca. 2 cm hoog zijn.
- Schuif de broodjes (zonder rijstijd) in het midden van de voorverwarmde oven.
- Bak ca. 35 minuten en laat ze daarna goed afkoelen op een rooster.
Tips:
- De afgebakken broodjes kun je prima invriezen.
- Liever vegan? Gebruik een plantaardige kwarkvariant.
| Art. nr.: | MM-315538 |
|---|---|
| Inhoud: | 350 g |
| EAN: | 4015637024943 |
| Producentnummer: | 315538 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | H - noten, M - mosterd, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1809 / 432 kj / kcal |
| Vet | 23,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,4 g |
| Koolhydraten | 27,6 g |
| waarvan Suiker | 1,2 g |
| Vezels | 16,7 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 2,1 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio 8 Wunderbrötchen Protein
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten