Bauck Mühle Bio Falafel Original, 160 g
Glutenvrije falafelmix voor snelle bereiding
€ 2,89
(€ 18,06 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% vegan
- Gemaakt van gemalen kikkererwten
- Ideaal als bijgerecht
Bijpassend
Beschrijving
De glutenvrije Falafel-mix van Bauck Mühle bestaat vooral uit fijn gemalen kikkererwten en is op smaak gebracht met een uitgebalanceerde mix van koriander, peterselie en knoflook. Voeg simpelweg heet water toe, vorm het deeg tot kleine balletjes en bak deze goudbruin in een pan of frituur. Perfect om snel en eenvoudig te serveren! De falafelmix is volledig vegan en biologisch gecertificeerd.
Bereidingswijze:
- Roer de inhoud van de verpakking door 250 ml kokend water en laat 15 minuten wellen.
- Meng nog eens goed en vorm met natte handen balletjes ter grootte van een theelepel.
- Frituur de falafelballetjes goudbruin in ruim heet neutraal bakvet, bijvoorbeeld olijfolie, in de pan of frituur.
| Art. nr.: | MM-111028 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 4015637822952 |
| Producentnummer: | 111028 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1407 / 336 kj / kcal |
| Vet | 5,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,1 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| waarvan Suiker | 2,6 g |
| Vezels | 15 g |
| Eiwitten | 18 g |
| Zout | 2,1 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Falafel Original
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten