Bauck Mühle Bio Wunderbrot Original, 600 g
Glutenvrije broodmix
€ 4,89
(€ 8,15 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van glutenvrije havervlokken
- Rijk aan voedzame zaden
- Alleen water toevoegen
Bijpassend
Beschrijving
Met deze glutenvrije broodmix van Bauck Mühle bak je in een handomdraai een heerlijk, voedzaam brood boordevol haver en zaden. Je hebt enkel water nodig om te genieten van een stevig, karaktervol brood zonder meel en gist. Dankzij de vezels, eiwitten en waardevolle omega-3-vetzuren is dit brood een veelzijdige favoriete basis – of je het nu in een cakeblik bakt of als knäckebröd op de bakplaat. Gemaakt van biologische ingrediënten en gegarandeerd glutenvrij: een betrouwbare keuze voor iedereen die bewust eet.
Snel gebakken:
- Doe de inhoud in een kom, meng met 550 ml kokend water en laat 20 minuten wellen.
- Stort het beslag in een goed ingevet cakeblik (25 x 10 cm). Verdeel gelijkmatig met een natte spatel, druk aan en strijk glad.
- Bak 70 minuten in een voorverwarmde oven op 200 °C (boven-/onderwarmte).
- Haal meteen uit de vorm en laat voor het snijden goed afkoelen.
Klassiek bereiden:
- Schenk 500 ml koud water op de broodmix, meng goed door en laat het deeg 3 uur of een nacht in de koelkast rusten.
- Doe het daarna in de vorm en zet direct in de koude oven.
- Bak 80 minuten op 200 °C (boven-/onderwarmte), zonder voorverwarmen.
Tips:
- Laat het brood helemaal afkoelen voordat je het snijdt en bewaar op een luchtige plek.
- Ook ideaal om in porties in te vriezen.
- Geen broodblik? Vorm dan een broodje en bak op een met bakpapier beklede bakplaat.
| Art. nr.: | MM-385538 |
|---|---|
| Inhoud: | 600 g |
| EAN: | 4015637826417 |
| Producentnummer: | 385538 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder toegevoegde suikers, Zonder gist, Geschikt voor diabetici |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1959 / 468 kj / kcal |
| Vet | 28 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,9 g |
| Koolhydraten | 29 g |
| waarvan Suiker | 0,8 g |
| Vezels | 13 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 1,5 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Wunderbrot Original
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten