BioArt Bio Paprika Salsa Saus, 250 ml

Pittige saus met frisse paprikasmaak

€ 6,79

(€ 27,16 / L, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fruitige paprikasmaak
  • Lichte chili-pittigheid
  • Veelzijdig in gebruik

Vaak samen gekocht met BioArt Bio Aardappelchips Cream & Onion, 100 g

BioArt Bio Paprika Salsa Saus, 250 ml € 6,79 (€ 27,16 / L)
BioArt Bio Aardappelchips Cream & Onion, 100 g € 4,89 (€ 48,90 / kg)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

Deze biologische paprika salsa saus is een smaakvolle mix van zongerijpte tomaten, de milde zoetheid van paprika en een subtiele chili-pit. Het resultaat: een uitgebalanceerde, kruidige saus die elke maaltijd net dat beetje extra geeft. Heerlijk bij gegrilde gerechten, als dip, of voor het op smaak brengen van marinades en sauzen.

Art. nr.: BIOG-321227
Inhoud: 250 ml
EAN: 9006241301518
Producentnummer: 321227
Merken: BioArt
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

45 % Geconcentreerde tomatenpuree met enkele sterkte[1], ruwe rietsuiker[1], 11 % paprika[1], tomaten[1], brandewijn azijn[1], ui[1], maïszetmeel[1], Steenzout, appelciderazijn[1], 0,29 % Chilli[1], Verdikkingsmiddel (Guarkernmehl[1]), Kruiden[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 406 / 97 kj / kcal
Vet <0,1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,01 g
Koolhydraten 20,7 g
  waarvan Suiker 17,7 g
Eiwitten 1,7 g
Zout 2,3 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Paprika Salsa Saus