BioArt Chocolade Danke, 70 g
Klassiek chocoladegenot met romige zachtheid
€ 7,69
(€ 109,86 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor klassieke genietmomenten
- Romige melkchocolade
- Perfect uitgebalanceerde smaak
Bijpassend
Beschrijving
Deze melkchocolade verrast met een fluweelzachte textuur en een uitgebalanceerde, romige smaak. Gemaakt van hoogwaardige biologische ingrediënten, voor een harmonieus chocoladegenot bij elk stukje. Ideaal voor iedereen die houdt van pure, klassieke chocolade om van te genieten.
| Art. nr.: | BIOG-325718 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310565 |
| Producentnummer: | 325718 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2453 / 586 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chocolade Danke
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten