BioArt Bio Chocolade Für die beste Mami, 70 g

Romige chocolade met een subtiele koffiehint

€ 7,69

(€ 109,86 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Zoet & aromatisch
  • Voor speciale momenten
  • Perfecte smaakbalans

Vaak samen gekocht met BioArt Bio Chocolade Von Herzen, 70 g

BioArt Bio Chocolade Für die beste Mami, 70 g € 7,69 (€ 109,86 / kg)
BioArt Bio Chocolade Von Herzen, 70 g € 7,69 (€ 109,86 / kg)
Totaalprijs: € 15,38
Beschrijving

Deze verrukkelijke chocoladereep brengt zachte melkchocolade samen met het rijke aroma van koffie. Een ideale combinatie van romige zoetheid en een elegante koffiesmaak zorgt voor een harmonieus en bijzonder smaakmoment. Perfect voor moeders die houden van de klassieke combinatie van chocolade en koffie.

Art. nr.: BIOG-325727
Inhoud: 70 g
EAN: 9006241310596
Producentnummer: 325727
Merken: BioArt
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

98 % melkchocolade[1] (ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 22 % melkpoeder[1], Cacaomassa[1], emulgator (Lecithine[1])), instantkoffiepoeder[1], natuurlijk koffiearoma[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2453 / 586 kj / kcal
Vet 41 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 26 g
Koolhydraten 48 g
  waarvan Suiker 47 g
Vezels 2,1 g
Eiwitten 6,9 g
Zout 0,21 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Chocolade Für die beste Mami