BioArt Chocolade Happy Birthday, 70 g
Romige chocoladebeleving met een fruitige twist
€ 7,69
(€ 109,86 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Romig en perfect in balans
- Zacht-zoete smaak
- Verfijnd met aardbeiensmaak
Bijpassend
Beschrijving
Deze chocolade verrast met een heerlijke combinatie van fluweelzachte melkchocolade en de frisse, fruitige smaak van aardbeien. De subtiele balans tussen romige zoetheid en levendige aardbei maakt elke hap tot een feestje. Perfect als verjaardagstraktatie voor iedereen die van fruitige chocoladevariaties houdt.
| Art. nr.: | BIOG-325731 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310572 |
| Producentnummer: | 325731 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2453 / 586 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Vezels | 2,1 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chocolade Happy Birthday
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten