BioArt Bio Chocolade I mog di, 70 g

Klassieke combinatie van chocolade & koffie

€ 7,69

(€ 109,86 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Intens aroma van koffie
  • Perfect in balans
  • Lichtzoete smaak

Vaak samen gekocht met BioArt Bio Chocolade Von Herzen, 70 g

BioArt Bio Chocolade I mog di, 70 g € 7,69 (€ 109,86 / kg)
BioArt Bio Chocolade Von Herzen, 70 g € 7,69 (€ 109,86 / kg)
Totaalprijs: € 15,38
Beschrijving

Deze biologische chocoladereep brengt romige melkchocolade samen met de krachtige, volle smaak van koffie. De subtiele zoetheid en het uitgesproken koffiekarakter zorgen voor een elegante en uitgebalanceerde traktatie. Ideaal voor iedereen die houdt van klassieke chocolade met een verrassende twist.

Art. nr.: BIOG-326053
Inhoud: 70 g
EAN: 9006241310756
Producentnummer: 326053
Merken: BioArt
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

98 % melkchocolade[1] (ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 22 % melkpoeder[1], Cacaomassa[1], emulgator (Lecithine[1])), instantkoffiepoeder[1], natuurlijk koffiearoma[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2453 / 586 kj / kcal
Vet 41 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 26 g
Koolhydraten 48 g
  waarvan Suiker 47 g
Eiwitten 6,9 g
Zout 0,21 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Chocolade I mog di

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder