BioArt Fruitlolly FRULU, 62,50 g
Kleurrijk smaakgenot
€ 3,89
(€ 62,24 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Diverse smaken
- Met agavesiroop
- Voor jong en oud
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische fruitlolly’s zijn gemaakt van een paar zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en verrassen met hun pure, fruitige smaak. Dankzij agavesiroop, fruitextracten en natuurlijke aroma’s geniet iedereen van een heerlijke zoete traktatie. Elke mix zit vol afwisselende smaken voor iedere liefhebber.
| Art. nr.: | BIOG-180367 |
|---|---|
| Inhoud: | 62,50 g |
| EAN: | 9006241313306 |
| Producentnummer: | 180367 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1591 / 380 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 94 g |
| waarvan Suiker | 59 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Fruitlolly FRULU
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten