BioArt Bio Fruchtlutscher FRULU, 62,50 g

Puur fruitplezier in vrolijke smaken

€ 3,89

(€ 62,24 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 62,50 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Diverse smaken
  • Gezoet met agavesiroop
  • Voor jong en oud

Vaak samen gekocht met Birkengold Gummyberen, 50 g

BioArt Bio Fruchtlutscher FRULU, 62,50 g € 3,89 (€ 62,24 / kg)
Birkengold Gummyberen, 50 g € 2,69 (€ 53,80 / kg)
Totaalprijs: € 6,58
Beschrijving

Deze biologische fruitlollies worden gemaakt met een paar zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en verrassen met hun natuurlijke, fruitige smaak. Dankzij agavesiroop, fruitextracten en natuurlijke aroma’s is elke lolly een zoet genot voor jong en oud. De mix zorgt voor afwisseling en er is voor ieder wat wils.

Art. nr.: BIOG-180367
Inhoud: 62,50 g
EAN: 9006241313306
Producentnummer: 180367
Merken: BioArt
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

maïsglucosestroop[1], agavesiroop[1], zuurteregelaar (Citronensäure), natuurlijk aroma (Orangen[1], citroen[1], appel, Himbeeren, andere natuurlijke aroma's), fruit extracten, plantenextracten (paprika, spinazie, kurkuma (curcuma longa)[1], vlierbes[1])

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1591 / 380 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 94 g
  waarvan Suiker 59 g
Eiwitten 0 g
Zout 0,2 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Fruchtlutscher FRULU