BioArt Biologische Chocolade Gratuliere! Genieße den Moment., 70 g

Fruitige, knapperige chocoladesensatie

€ 7,69

(€ 109,86 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Perfect uitgebalanceerde smaak
  • Knapperig en aromatisch
  • Met amandelkrokant

Vaak samen gekocht met Lindt Tennisballen, 110 g

BioArt Biologische Chocolade Gratuliere! Genieße den Moment., 70 g € 7,69 (€ 109,86 / kg)
Lindt Tennisballen, 110 g € 8,49 (€ 77,18 / kg)
Totaalprijs: € 16,18
Beschrijving

Deze chocoladecreatie combineert romige melkchocolade met knapperige amandelbrokjes en fruitige mandarijnvlokken. De wisselwerking tussen delicate zoetheid, fijne crunch en fruitige frisheid zorgt voor een gevarieerde smaakbeleving. Ideaal voor iedereen die houdt van unieke chocoladecombinaties.

Art. nr.: BIOG-326049
Inhoud: 70 g
EAN: 9006241310763
Producentnummer: 326049
Merken: BioArt
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

90 % melkchocolade[1] (ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 22 % melkpoeder[1], Cacaomassa[1], emulgator (Lecithine[1])), 5 % amandel bros[1] (Mandeln, suiker), 3 % mandarijnvlokken[1] (mandarijnensapconcentraat[1], maïszetmeel[1]), natuurlijke mandarijnsmaak

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2453 / 586 kj / kcal
Vet 41 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 26 g
Koolhydraten 48 g
  waarvan Suiker 47 g
Vezels 2,1 g
Eiwitten 6,9 g
Zout 0,21 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Biologische Chocolade Gratuliere! Genieße den Moment.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder