bioasia Biologische Shirataki Rijst van Konjacmeel, 270 g
Bewust genieten
€ 2,39
(€ 8,85 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Laag caloriegehalte
- Vet- en glutenvrij
- Suikervrij
Beschrijving
De biologische shirataki rijst van bioasia is gemaakt van biologisch konjacmeel en heeft een indrukwekkend laag caloriegehalte van slechts 10 kcal per 100 g!
De rijst is niet alleen vetvrij, maar bevat ook geen gluten of suiker en kan voor veel heerlijke gerechten worden gebruikt! Deze rijst maakt caloriearm genieten mogelijk, en niet alleen in Aziatische gerechten!
| Art. nr.: | KK-16316 |
|---|---|
| Inhoud: | 270 g |
| EAN: | 4316734163161 |
| Producentnummer: | 16316 |
| Merken: | bioasia |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen en binnen enkele dagen consumeren, Bewaren bij kamertemperatuur, Verwijderd van licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
water, 3 % Konjacmeel[1], Zuurteregelaar (Citronensäure)
- Biologisch
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 42 / 10 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | <0,5 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0,05 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor bioasia Biologische Shirataki Rijst van Konjacmeel
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Goulashsoep – het Hongaarse nationale gerecht
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten