Capri Sun Sinaasappel, 200 ml
Vruchtensap met natuurlijke sinaasappelsmaak
€ 0,69
(€ 3,45 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Bijzonder fruitig
- Zonder kunstmatige kleuren
- Zonder conserveermiddelen
Bijpassend
Beschrijving
Capri Sun Sinaasappel is het origineel in het Capri Sun assortiment. De heerlijk verfrissende drank met natuurlijke sinaasappelsmaak smaakt bijzonder fruitig en is een trouwe metgezel op alle avonturen. Het recept bevat geen kunstmatige kleurstoffen of conserveringsmiddelen.
| Art. nr.: | MM-66000000008124 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 ml |
| EAN: | 4000177032732 |
| Producentnummer: | 66000000008124 |
| Merken: | Capri Sun |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose, Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
Sinaasappel
drinkwater, suiker, 5 % sinaasappelsap concentraat, 4,9 % citroensapconcentraat, 0,1 % Limoensapconcentraat, sinaasappels, antioxidatiemiddel (Ascorbinsäure)
Voedingswaarde
Sinaasappel
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 138 / 33 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 8 g |
| waarvan Suiker | 8 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | <0,01 g |
Toebehoren:
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Capri Sun Vertriebs GmbH, Rudolf-Wild-Straße 86–98, 69214, Eppelheim/Heidelberg, Duitsland, www.capri-sun.com/de-de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Capri Sun Sinaasappel
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten