Classic Ayurveda Biologische Vegan Kurkuma Latte, 220 g
De "Gouden Melk" van Ayurveda
€ 6,69
(€ 30,41 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Instant drankpoeder
- Verwarmt met de beste ingrediënten
- Eenvoudig en snel te bereiden
Beschrijving
Met dit instant poeder maak je eenvoudig een vegan latte melkdrank. Kurkuma, kokosmelkpoeder, ayurvedische kruiden en palmyra suiker vormen samen een heerlijke mix die de zintuigen prikkelt. Perfect als verwarmende drank voor onderweg.
Bereiding:
Giet ca. 150 ml heet, niet meer kokend water over 2 theelepels, roer, laat kort trekken en geniet.
| Art. nr.: | XAY-AN-10164 |
|---|---|
| Inhoud: | 220 g |
| EAN: | 4032582020110 |
| Producentnummer: | 10164 |
| Merken: | Classic Ayurveda |
| Certificeringen: | Bio Siegel, Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Binnen 3 weken na opening consumeren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1867 / 446 kj / kcal |
| Vet | 15 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 14 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan Suiker | 51 g |
| Eiwitten | 1,9 g |
| Zout | 0,87 g |
Ingrediënten
42,4 % kokosmelkpoeder[1], rohrzucker[1], 19,31 % palmyra suiker[1], 9,54 % kurkuma (curcuma longa)[1], 1,2 % mandukaparni[1], 1,14 % slaapbes (ashwagandha, withania somnifera)[1], inuline[1], Steenzout, kaneel[1], 0,48 % gember[1], kardemom (elettaria cardamomum)[1], lange peper (Pippali, Piper longum)[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Duitsland, www.amla.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Classic Ayurveda Biologische Vegan Kurkuma Latte
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten