Cosmoveda Bio Kokosvet, 300 g
Het vruchtvlees van de kokosnoot
€ 5,50 € 5,79 -5%
(€ 18,33 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Hoog aandeel verzadigde vetzuren
- Afhankelijk van de temperatuur vast, zacht of vloeibaar
- Uit biologische teelt
Beschrijving
Kokosolie is een witte tot witgele plantaardige olie die vast is bij kamertemperatuur en wordt verkregen uit het vruchtvlees van de kokosnoot. Het wordt gekenmerkt door een zeer hoog gehalte aan verzadigde vetzuren. Afhankelijk van de omgevingstemperatuur is de consistentie stevig, zacht of vloeibaar.
Let op:
- Eenmaal geopend kan de kokosolie enkele maanden ongekoeld bewaard worden.
- Koel en donker bewaren
| Art. nr.: | XAY-COS-116181 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 4032108116181 |
| Producentnummer: | 116181-DE |
| Merken: | Cosmoveda |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd, Fairtrade |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Product Relaunch: | Wegens een productherlancering kan de verpakking of het etiket van het geleverde product visueel afwijken van de getoonde productafbeelding. |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3768 / 900 kj / kcal |
| Vet | 99,85 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 91,3 g |
| Koolhydraten | 0,01 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0,01 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
kokosvet[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Duitsland, www.cosmoveda.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Cosmoveda Bio Kokosvet
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten