Demmers Teehaus BIO Black Oriental Chai Siroop, 500 ml
Intense specerijen komen samen met romige melk
€ 19,19
(€ 38,38 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met biologische ingrediënten
- Traditionele specerijen zoals kaneel en kruidnagel
- Perfect voor een heerlijke chai latte
Bijpassend
Beschrijving
Voel de magie van het Oosten in je eigen mok! Met deze bijzondere biologische siroop tover je in een handomdraai een warme, nootbruine chai latte op tafel. Het zorgvuldig samengestelde recept combineert krachtige zwarte thee-extracten met klassieke specerijen als kaneel, geurige kruidnagel en de subtiele pittigheid van gember. Alles wordt afgerond met een zachte tonen van rietsuiker – uiteraard uitsluitend uit gecontroleerd biologische teelt.
Bereiding:
Schuim je favoriete melk of een plantaardige variant zoals haver-, amandel- of sojadrink warm op en meng deze in een verhouding van 1:10 met het aromatische concentraat.
| Art. nr.: | DT-00-92989 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 9004163992593 |
| Producentnummer: | 00-92989 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1214 / 290 kj / kcal |
| Vet | 0,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| waarvan Suiker | 74 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus BIO Black Oriental Chai Siroop
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten