Demmers Teehaus Peach Melba, 100 g
Bekende dessertklassieker in een kopje
€ 7,19
(€ 71,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intense, fruitige perziksmaak
- Prachtige dieprode kleur
- Perfecte basis voor zelfgemaakte ijsthee
Bijpassend
Beschrijving
Met deze geurige vruchtenthee haal je de volle smaak van zonovergoten perziken in huis! De uitgebalanceerde mix van rozenbottelschillen, hibiscusbloesem en knapperige stukjes appel geeft een frisse, mild-zure toets. Aroma’s van sinaasappelschil en gevriesdroogde perzikblokjes zorgen bij het opschenken voor een schitterende, dieprode infusie.
Heerlijk op een warme dag: geserveerd met ijsblokjes komt de rijke perziksmaak nog intenser naar voren. Ideaal als dorstlesser voor jong en oud!
Dosering:
8-9 theelepels per liter
| Art. nr.: | DT-00-05961 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9004163059616 |
| Producentnummer: | 00-05961 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Thee: | los |
| Weektijd: | 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder cafeïne |
Ingrediënten
rozenbottel schelpen, Hibiscus, Apfelstücke, Orangenschale, aroma, Pfirsichstücke gefriergetrocknet, gezuckert
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | 0,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Peach Melba
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten