Demmers Teehaus Theekandij Wit, 300 g
De klassieker voor een traditionele theemoment
€ 7,59
(€ 25,30 / kg, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Ideaal voor punch en glühwein
- Puur, langzaam smeltend zoet
- Rondt de smaak perfect af
Bijpassend
Beschrijving
Deze grove witte kandijsuiker is dé traditionele geheime tip die niet mag ontbreken tijdens een klassieke theeceremonie. De zuivere, glanzende kristallen lossen langzaam op in een warm kopje thee en geven hun delicate zoetheid beetje bij beetje af.
Heerlijk bij krachtige zwarte thee of verrassende, aromatische melanges. Maar deze fijne zoetmaker is niet alleen in thee een succes: winterse dranken zoals punch of huisgemaakte glühwein krijgen met deze grove kristallen net dat beetje extra smaak
| Art. nr.: | DT-00-09534 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 9004163222430 |
| Producentnummer: | 00-09534 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Kandiszucker
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1684,14 / 402,25 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| waarvan Suiker | 99 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Theekandij Wit
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten