Demmers Teehaus Vruchtenthee Vienna Forever, 100 g
Fruitige groet uit Wenen
€ 8,59
(€ 85,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Stijlvol design met de Weense Stephansdom
- Met krenten, sultanarozijnen & rozen
- Fruitig en aromatisch karakter
Bijpassend
Beschrijving
De bijzondere melange "Vienna Forever" komt in een fraaie verpakking met een historische afbeelding van de indrukwekkende Stephansdom – een liefdevol eerbetoon aan Wenen. De basis van deze luxueuze losse fruitmelange is sprankelende hibiscus, aangevuld met zoete rozijnen en fijnproevers-sultanarozijnen. Zwarte vlierbessen en geurige rozenblaadjes geven deze thee extra elegantie en het uitgesproken fruitig-tropische aroma zorgt voor een perfecte harmonie.
Bij het opschenken ontstaat er een prachtige diepe rode kleur en de geur is onweerstaanbaar fruitig. Perfect om te genieten op een relaxte middag, lekker warm, of als verfrissende ijsthee op een zomerse dag – deze blend maakt elk glas bijzonder!
Dosering:
8-9 theelepels per liter
| Art. nr.: | DT-00-08404 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9004163084045 |
| Producentnummer: | 00-08404 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Thee: | los |
| Weektijd: | 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder cafeïne |
Ingrediënten
Hibiscus, Korinthen geölt, vlierbessen, Apfelstücke, sultanarozijnen, aroma, gevriesdroogde frambozenstukjes, gevriesdroogde stukjes aardbei, rozenblaadjes
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | 0,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Vruchtenthee Vienna Forever
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten