Demmers Teehaus Zwarte Thee Lieblingsmensch, 100 g
Een smaakvolle blijk van waardering
€ 8,09
(€ 80,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Stijlvol ontwerp voor je favoriete persoon
- Met knapperige amandelkrokant
- Romige, zachte boter-toffee smaak
Bijpassend
Beschrijving
De “Lieblingsmensch-thee” is een liefdevolle verrassing waarmee je laat zien hoe dierbaar iemand voor je is. Deze exclusieve editie, verpakt in een prachtig jasje, is hét ideale cadeau of leuke attentie. Binnenin vind je een bijzondere losse zwarte theemelange die bij het zetten een prachtige bruinrode kleur geeft.
Met knapperige amandelkrokant en een subtiel boter-toffee aroma zorgt deze thee voor een romige, nootachtige en heerlijk zoete smaakbeleving.
Dosering:
4-5 theelepels per liter
| Art. nr.: | DT-00-09648 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9004163320204 |
| Producentnummer: | 00-09648 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Thee: | los |
| Weektijd: | 2 Minuten, 3 Minuten, 4 Minuten |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
| Eigenschappen: | Cafeïnehoudend |
Ingrediënten
schwarzer Tee, amandel bros (suiker, Mandeln), Butter - Toffeearoma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | 0,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Zwarte Thee Lieblingsmensch
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten