Dolfin Pure Chocolade, Zandkoekjes & zout (70 g)
De fijnste Belgische chocoladekunst
€ 3,50 € 3,69 -5%
(€ 50,00 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Spannende smaken
- Ingrediënten van hoge kwaliteit
- Ten minste 60% cacao
Beschrijving
De Dolfin pure chocolade met ten minste 60% cacaogehalte is verfijnd met natuurlijke ingrediënten van hoge kwaliteit om je een spannende smaakervaring te bieden. Heerlijke smaken en de beste kwaliteit - zo wordt snoepen dubbel zo leuk!
| Art. nr.: | AV-630389 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 5413415914698 |
| Producentnummer: | 630389 |
| Merken: | Dolfin |
| Oorsprong: | België |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, C - ei, G - melk, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2219 / 530 kj / kcal |
| Vet | 34 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 21 g |
| Koolhydraten | 45 g |
| waarvan Suiker | 39 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0,3 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Dolfin S.A., Avenue Robert Schuman 172, 1401, Baulers, België, www.dolfin.be |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Dolfin Pure Chocolade
1 recensie in een andere taal
4,6 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 2 | (40%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
5 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Populaire categorieën:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten