Haas Taargelei Rood, 33 g
Stralende glans voor aardbeien & bessen
€ 1,29
(€ 39,09 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Transparant en mooi stevig laagje
- Op basis van planten, inclusief karmijnrood
- Snel klaar volgens de instructies
Beschrijving
Met deze glanzende gelei zet je je vruchtentaart met aardbeien, frambozen of een mix van bessen extra in het zonnetje. Gemaakt op basis van het plantaardige geleermiddel carrageen zorgt de vertrouwde formule voor een heldere, transparant rode glans en perfecte snijdbaarheid. Je giet de warme gelei heel eenvoudig over het fruit: de vruchten blijven langer sappig en drogen niet uit. De bereiding is snel, gemakkelijk en lukt altijd.
| Art. nr.: | EDH-10015225 |
|---|---|
| Inhoud: | 33 g |
| EAN: | 9044400152007 |
| Producentnummer: | 10015225 |
| Merken: | Haas |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, geleermiddel (carrageen), Verdikkingsmiddel (konjac E425), verstevigend middel (Kaliumchlorid (E508)), Zuurteregelaar (Natriumcitrate (E331)), zuurteregelaar (kaliumtartraat (E336)), dextrose, kleurstof (Echt karmijn (E120), Caroteen (E160a))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1415 / 338 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan Suiker | 79 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Taargelei Rood
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten