Haas Taartgelei, 33 g
Transparante bescherming & glans voor fruittaarten
€ 1,29
(€ 39,09 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Volledig transparante afwerking
- Vegan receptuur
- Stevige, glanzende beschermlaag
Beschrijving
Met deze heldere taartgelei geef je taarten en fijne gebakjes een prachtige, professionele uitstraling. De plantaardige samenstelling zorgt voor een volledig transparant laagje dat de levendige kleuren van het fruit écht laat stralen. Makkelijk én snel te bereiden: de vloeibare gelei verdeel je moeiteloos over je taart, waarna hij snel opstijft tot een stevige, snijdbare en glanzende beschermlaag.
| Art. nr.: | EDH-10015025 |
|---|---|
| Inhoud: | 33 g |
| EAN: | 9044400150003 |
| Producentnummer: | 10015025 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, geleermiddel (carrageen), Verdikkingsmiddel (konjac E425), verstevigend middel (Kaliumchlorid (E508)), Zuurteregelaar (Natriumcitrate (E331)), zuurteregelaar (kaliumtartraat (E336)), dextrose
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1419 / 339 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| waarvan Suiker | 79 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Taartgelei
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten