Haas Wafelbodem, 160 g
Knapperige wafels voor taarten & desserts
€ 3,89
(€ 24,31 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Krokant en veelzijdig in gebruik
- Perfect voor taart, ijs en kokoskoekjes
- Direct klaar voor gebruik, zonder bakken
Beschrijving
Deze krokante wafelbodems maken het bereiden van verfijnde desserts thuis een stuk eenvoudiger. Ze besparen heel wat tijd in de keuken, omdat het mengen en bakken van deeg niet meer nodig is. Dankzij de stevige structuur kunnen ze netjes worden gesneden en splinteren ze nauwelijks tijdens de verwerking. Van klassieke kokoskoekjes en chocoladewafels tot creatieve ijswafels – deze wafels bieden tal van mogelijkheden voor het hele gezin.
| Art. nr.: | EDH-1006997 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9055500310310 |
| Producentnummer: | 1006997 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
tarwebloem, plantaardige vetten (palm), emulgator (soja lecithine), rijsmiddel (Natriumcarbonat), Zout
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1650 / 394 kj / kcal |
| Vet | 2,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,3 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| waarvan Suiker | 0,1 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 0,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Wafelbodem
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten