Frierss Gerookte Salami van Pijnboompitten, 1,50 kg
Met onze eigen kruidenmix
Kenmerken & Voordelen
- 10 weken gerijpt
- Karinthische specialiteit
- Fijn steendennenaroma
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Frierss grenen gerookte salami wordt gemaakt van het beste lokale varkensvlees en spek met de eigen kruidenmelange van het bedrijf, met behulp van het beste vakmanschap. Het wordt gerookt op steendennenhout uit de Karinthische Nockberge voordat het tien volle weken mag rijpen. Een heel bijzondere specialiteit uit Karinthië!
| Art. nr.: | FRI-135 |
|---|---|
| Inhoud: | 1,50 kg |
| Producentnummer: | 135 |
| Merken: | Frierss |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Algemene informatie: | Het aangegeven gewicht kan variëren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1746 / 417 kj / kcal |
| Vet | 35 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 14 g |
| Koolhydraten | 1,5 g |
| waarvan Suiker | 1,3 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.frierss.at |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Frierss Gerookte Salami van Pijnboompitten
Uit ons magazine:
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- De beste barbecuetips
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten