Frierss Gesneden pijnboomrookham, 120 g
Rustieke specialiteit
Kenmerken & Voordelen
- Gerookt op steengrenen
- Kwaliteit uit Oostenrijk
- Licht pikant
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Het hele varkensvlees wordt speciaal gesneden door de meesterslager uit Frierss en op rustieke wijze verfijnd met een bijzondere kruidenmelange. Daarna warm gerookt op lokale steendennen. Dit zorgt ook voor zijn rustieke uitstraling en de subtiele rokerige toon van fijn, scherp dennenhout.
| Art. nr.: | FRI-7128 |
|---|---|
| Inhoud: | 120 g |
| EAN: | 9002792071283 |
| Producentnummer: | 7128 |
| Merken: | Frierss |
| Soort voeding: | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 808 / 193 kj / kcal |
| Vet | 13 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4,7 g |
| Koolhydraten | 0,5 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Eiwitten | 19 g |
| Zout | 2,3 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.frierss.at |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Frierss Gesneden pijnboomrookham
3 recensies in andere talen
4,6 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 2 | (40%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
5 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Vier recepten voor de herfstkeuken
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten