Specerijen en kruiden van over de hele wereld

De smaak van de wereld

Per categorie shoppen

Aanbiedingen

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filteren & Sorteren

    Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
    Filters

    Kruiden: 1 - 30 van 1617 artikelen

    La Chinata Zoete Gerookte Paprika

    La Chinata Zoete Gerookte Paprika, Zip-​Pack, 150 g

    • Met de hand geoogst en gesorteerd
    • Gerookt op eikenhout
    • Heerlijke geur
    € 5,31 € 5,59 (€ 35,40 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Herbaria Biologische Kruidenmix - Truffel Geluk

    Herbaria Biologische Kruidenmix -​ Truffel Geluk, 110 g

    • Ideaal voor risotto en stoofschotels
    • Past ook goed bij pasta en salade
    • Met tamme kastanje en amandelpaddestoel
    € 9,69 (€ 88,09 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sonnentor Sieglinde's Aardappelkruidenmix

    Sonnentor Sieglinde's Aardappelkruidenmix, Pak, 25 g

    • Vol van smaak
    • Veelzijdig in gebruik
    • Heerlijke kruidenmelange
    € 3,89 (€ 155,60 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sal de Ibiza Fleur de Sel in een Keramische Pot

    Sal de Ibiza Fleur de Sel in een Keramische Pot, 150 g

    • Inclusief lepel
    • Unieke textuur
    • Bijzonder mild
    € 18,19 (€ 121,27 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Kandisin Klassieker in tabletvorm

    Kandisin Klassieker in tabletvorm, Navulling (1200 stuks) (90 g)

    • Geen calorieën
    • Ideaal voor het zoeten van koffie en thee
    • Op basis van sacharine & cyclamaat
    € 5,79 (€ 64,33 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Ankerkraut Pasta alla Napoli (Bud Spencer)

    Ankerkraut Pasta alla Napoli (Bud Spencer), 95 g

    • Sterke smaak
    • Zonder toevoegingsmiddelen
    • Zonder smaakversterkers
    € 6,29 (€ 66,21 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Gemengde Peperkorrels

    Wiberg Gemengde Peperkorrels, 43 g

    • Groene, witte, zwarte en roze peperkorrels
    • Aangenaam kruidig en aromatisch
    • Hoogwaardige keramische molen
    € 1,79 € 3,59 (€ 41,63 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    KOTÁNYI Knoflookpoeder

    KOTÁNYI Knoflookpoeder, 545 g

    • Licht branderig gevoel op de tong
    • Pikant-intense smaak
    • Ruikt en smaakt kruidig
    € 11,39 (€ 20,90 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    La Chinata Pittige Gerookte Paprika

    La Chinata Pittige Gerookte Paprika, Blik, 160 g

    • Met de hand geoogst en gesorteerd
    • Gerookt op eik
    • Heerlijke smaak
    € 6,45 € 6,79 (€ 40,31 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Herbaria Aardappel Kruidenmix

    Herbaria Aardappel Kruidenmix, 100 g

    • Met paprika en hysopkruid
    • Op vele manieren te combineren
    € 7,69 (€ 76,90 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sonnentor Biologische Ceylon Kaneel, gemalen

    Sonnentor Biologische Ceylon Kaneel, gemalen, 40 g

    • Zoete en milde smaak
    • Verse kruiden
    • Veelzijdig in gebruik
    € 2,49 (€ 62,25 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Kandisin Klassieke Vloeibare Zoetstof

    Kandisin Klassieke Vloeibare Zoetstof, 225 ml

    • Voor koken en bakken
    • Perfect voor calorievrij zoeten
    • Ideaal voor fruit, pudding en desserts
    € 3,09 (€ 13,73 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Kandisin Stevia vloeibaar

    Kandisin Stevia vloeibaar, 125 ml

    • Ideaal voor het zoeten van fruit en fruitsalades
    • Veilig voor koken & bakken
    • Calorievrij
    € 4,89 (€ 39,12 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sonnentor Biologische Blauwe Fenegriek, gemalen

    Sonnentor Biologische Blauwe Fenegriek, gemalen, 40 g

    • Uitzonderlijke kleur
    • Kruidig aroma
    • Veelzijdig in gebruik
    € 2,59 (€ 64,75 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Stay Spiced! Umami kruidenbereiding

    Stay Spiced! Umami kruidenbereiding, 70 g

    • Zonder glutamaat en smaakversterkers
    • Veelzijdig
    • Ideaal voor de creatieve keuken
    € 7,69 (€ 109,86 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sonnentor Biologische Knoflook - Korrels

    Sonnentor Biologische Knoflook -​ Korrels, 40 g

    • Geeft een extra kick aan veel gerechten
    • Intense smaak
    • Veelzijdig in gebruik
    € 2,59 (€ 64,75 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Rapunzel Biologische Dadelsiroop

    Rapunzel Biologische Dadelsiroop, 250 g

    • Fruitige zoetstof
    • Voor smoothies, desserts, muesli & meer
    • Ook geschikt voor hartige gerechten
    € 3,39 (€ 13,56 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    BioKing Bio Oersuiker

    BioKing Bio Oersuiker, 1.000 g

    • Moutige karamelsmaak
    • Voor zoeten & bakken
    € 7,89 (€ 7,89 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sal de Ibiza Granito To Go

    Sal de Ibiza Granito To Go, 31,10 g

    • Handig om mee te nemen
    • Natuurlijk zeezout
    € 6,09 (€ 195,82 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Biologische Kruidenmix - Tajine Marrakech

    Herbaria Biologische Kruidenmix -​ Tajine Marrakech, 100 g

    • Met Marokkaanse kruiden
    • Voor traditionele tajinegerechten
    • Ook geschikt voor stoofschotels
    € 8,19 (€ 81,90 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    KOTÁNYI Salade Kruiden

    KOTÁNYI Salade Kruiden , 122 g

    • Peterselie, wortelen, selderij
    • Kruiden-groentenmix
    • Intens, fris aroma
    € 4,09 (€ 33,52 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Biologische Heldere Soep, met Biologische Gist

    Rapunzel Biologische Heldere Soep, met Biologische Gist, 500 g

    • Klassieke bouillon smaak
    • Met biologische gist op basis van granen
    • Pure plantaardige kruiden
    € 7,69 (€ 15,38 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Biologische Gekonfijte Citroenschil, In Blokjes Gesneden

    Rapunzel Biologische Gekonfijte Citroenschil, In Blokjes Gesneden, 100 g

    • Gekonfijt
    • Smaakvol
    • Intens fruitig
    € 2,29 (€ 22,90 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    KOTÁNYI Gesneden Lavas

    KOTÁNYI Gesneden Lavas, Glas, 12 g

    • Sterke en licht zoete en prikkelende smaak
    • Meerjarige kruidachtige vaste plant
    • Doet denken aan selderij
    € 3,39 (€ 282,50 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Rapunzel Biologische Rietsuikermelasse

    Rapunzel Biologische Rietsuikermelasse, 300 g

    • Licht bitter
    • Ongeraffineerd
    • Zonder toevoegingen
    € 2,89 (€ 9,63 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    KOTÁNYI Rustieke Kruidenmix

    KOTÁNYI Rustieke Kruidenmix, 48 g

    • Kruidige smaak
    • Perfect om smaak aan je maaltijden toe te voegen
    • Voor salades, vegetarische gerechten en vlees
    € 3,89 (€ 81,04 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    La Chinata Gerookte Bitterzoete Paprika

    La Chinata Gerookte Bitterzoete Paprika, Blik, 160 g

    • Met de hand geoogst en gesorteerd
    • Gemaakt met de fijnste pepers
    • Heerlijke geur
    € 6,45 € 6,79 (€ 40,31 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    BioKing Bio Ruwe Rietsuiker Demerara

    BioKing Bio Ruwe Rietsuiker Demerara, 1.000 g

    • Lichte karamelnoot
    • Ideaal om te zoeten & te bakken
    € 6,69 (€ 6,69 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    La Chinata Premium Chili Poeder

    La Chinata Premium Chili Poeder, Zoet, 70 g

    • Met de hand geoogst en gesorteerd
    • In 2 verschillende varianten
    • Gerookt met eikenhout
    € 5,50 € 5,79 (€ 78,57 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Ankerkraut BBQ Rub "Magic Dust"

    Ankerkraut BBQ Rub "Magic Dust", Pak, 750 g

    • Origineel Amerikaans recept
    • Eenvoudige toepassing
    • Mild pittig
    € 19,29 (€ 25,72 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Of het nu oosters, Indiaas, Afrikaans of uit andere delen van onze wereld is - specerijen en kruiden geven gerechten de juiste en onderscheidende smaak.