Hofbauer Mozartkugel Pistache, 160 g
Een heerlijke traktatie met een fijne pistache smaak
€ 10,59
(€ 66,19 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Bevat 8 stuks
- Met pistache marsepein
- Perfect als cadeau
Bijpassend
Beschrijving
Hofbauer Mozartkugeln Pistachio combineren verfijnd vakmanschap met de fijnste verwennerij. De delicaat smeltende melkchocolade is omhuld met een laagje aromatische pistachemarsepein en hazelnootnougat. De harmonieuze samenstelling van nootachtige diepte en delicate zoetheid maakt van elke bal een klein kunstwerk in de Oostenrijkse banketbakkerstraditie. Perfect om van te genieten, cadeau te geven en te dromen.
| Art. nr.: | LS-53259 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9003600532590 |
| Producentnummer: | 53259 |
| Merken: | Hofbauer |
| Kan sporen bevatten van: | H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, 23 % Mandeln, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, 4 % Haselnüsse, 3 % Pistachenoten, invertsuikersiroop, bevochtiger (Sorbit, Invertase), magere melkpoeder, Glukosesirup, Laktose, emulgator (sojalecithine), gerstemoutextract, geklaarde boter, aroma’s, 31 % minimaal cacaogehalte, 21 % minimale gehalte aan melkbestanddelen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2077 / 496 kj / kcal |
| Vet | 28 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,6 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan Suiker | 49 g |
| Eiwitten | 7,5 g |
| Zout | 0,07 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofbauer Mozartkugel Pistache
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten