Hofbauer Mozartkugel Pure Chocolade, 160 g
De Weense klassieker in edele perfectie
€ 10,59
(€ 66,19 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Bevat 8 schepjes
- Met hoogwaardige ingrediënten
- Een mix van fijne bestanddelen
Bijpassend
Beschrijving
Ervaar de perfecte symfonie van traditionele Weense banketbakkerskunst en fijne pure chocolade. De Hofbauer Mozartkugeln combineren de fijnste marsepein, aromatische pistachemarsepein en romige hazelnootnougatcrème tot een harmonieuze smaakcompositie. Omhuld met pure chocolade van hoge kwaliteit bieden deze pralines een onmiskenbare verwennerij voor liefhebbers van fijn snoepgoed.
| Art. nr.: | LS-53258 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9003600532583 |
| Producentnummer: | 53258 |
| Merken: | Hofbauer |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, 25 % Mandeln, Cacaomassa, cacaoboter, 4 % Haselnüsse, invertsuikersiroop, bevochtiger (Sorbit, Invertase), 2 % Pistachenoten, melkpoeder, Glukosesirup, magere melkpoeder, geklaarde boter, Laktose, emulgator (sojalecithine), gerstemoutextract, aroma’s, 52 % minimaal cacaogehalte
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2085 / 498 kj / kcal |
| Vet | 28 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,4 g |
| Koolhydraten | 51 g |
| waarvan Suiker | 48 g |
| Eiwitten | 7,3 g |
| Zout | 0,04 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofbauer Mozartkugel Pure Chocolade
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten