Josef & Hedwig Hödl Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA, 1000 ml
100% echt & puur
€ 24,49
(€ 24,49 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van de beste pompoenen
- Traditionele productie
- Heerlijke nootachtige smaak
Beschrijving
Deze hoogwaardige pompoenzaadolie voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen en wordt al tientallen jaren in het familiebedrijf op traditionele wijze geproduceerd in een oude oliemolen in Grabersdorf in het zuidoosten van Stiermarken. De pompoenen waarvan de olie wordt gemaakt rijpen onder de zuidoostelijke zon van Stiermarken op zorgvuldig geselecteerde akkers die in familiebezit zijn.
De olie heeft een heerlijke nootachtige smaak en is niet alleen de perfecte begeleider van salades, maar ook van talloze andere gerechten, waaronder desserts.
- 100% echt en puur
- Gemaakt van geselecteerde, rijpe pompoenen
- Voorzichtig bemest op de meest geschikte akkers
| Art. nr.: | HK-SKKO1000 |
|---|---|
| Inhoud: | 1.000 ml |
| Producentnummer: | SKKO1000 |
| Merken: | Josef & Hedwig Hödl |
| Certificeringen: | g.g.A. |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Goed gesloten bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Herkomst van de grondstof: | Oostenrijk |
Ingrediënten
100 % pompoenzaadolie uit Stiermarken BGA
Bevat kleine hoeveelheden koolhydraten, suiker, eiwitten en zout.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3467 / 828 kj / kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 17 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Josef und Hedwig Hödl, Raning 92, 8342, Gnas, Oostenrijk, josef.hedwig.hoedl@gmail.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Josef & Hedwig Hödl Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA
9 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 16 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
16 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 9 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten