Kandisin Stevia in Tabletvorm, 300 stuks (21 g)
Gemaakt in Oostenrijk
€ 6,09
(€ 290,00 / kg, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Ideaal voor het zoeten van koffie en thee
- Van plantaardige bron
- Zonder calorieën
Beschrijving
KANDISIN Stevia bevat steviolglycosiden, een plantaardige zoetstof van hoge kwaliteit. Het wordt verkregen door extractie uit de steviaplant en bevat geen calorieën. Deze plant komt oorspronkelijk uit Zuid-Amerika en wordt daar al eeuwenlang gebruikt om te zoeten. De tabletten zijn perfect voor koffie, thee en warme en koude dranken
Zoetkracht:
- 1 KANDISIN Stevia geeft een zoetkracht van ca. 4 g suiker.
| Art. nr.: | TK-73886 |
|---|---|
| Inhoud: | 21 g |
| EAN: | 9001475038865 |
| Producentnummer: | 073886 |
| Merken: | Kandisin |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 385 / 92 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 2,8 g |
| waarvan Suiker | 0,6 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 24 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Oostenrijk, www.teekanne.at/de-at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kandisin Stevia in Tabletvorm
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten