Kelly's CHIPS PAPRIKA, 150 g
Hartig, pittig & onweerstaanbaar krokant
€ 2,89
(€ 19,27 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% Oostenrijkse aardappelen
- Met originele Kotanyi pepers
- Zonder kunstmatige smaakversterkers
Beschrijving
Kelly's chips zijn de ultieme snackklassieker en populair bij jong en oud. Ze zijn gemaakt van de beste lokale aardappelen en gekruid met exquise originele Kotanyi pepers - het resultaat is een onvergelijkbaar genot van chips waar je gewoon geen genoeg van kunt krijgen.
- Met 100% beste HOSO zonnebloemolie
- Met zout uit de Oostenrijkse Alpen
- Langer vers dankzij Kelly's AIRPACK®
- Zonder kunstmatige smaakversterkers en kleurstoffen
| Art. nr.: | XFA-KEL-10001031 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 9000159198017 |
| Producentnummer: | 10001031 |
| Merken: | Kelly's |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aardappel, Zonnebloemolie, Zout, dextrose, Paneermeel (tarwebloem, water, zout, gist), paprika, Aroma (bevat tarwe en lactose), Maltodextrine, Aroma, Koolzaadolie, Kaaspoeder (bevat melk), kleurstof (Paprika-extract), zuurteregelaar (Citroenzuur).
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2177 / 520 kj / kcal |
| Vet | 31 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,7 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan Suiker | 2,4 g |
| Vezels | 4,3 g |
| Eiwitten | 5,1 g |
| Zout | 2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Oostenrijk, www.kellys.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kelly's CHIPS PAPRIKA
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten