KOTÁNYI Pasta Tomaat Basilicum Kruidenmix, 20 g
Ideaal voor liefhebbers van de Italiaanse keuken
€ 2,89
(€ 144,50 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor pizza, pasta enz.
- Authentieke smaak
- Heerlijke aroma's
Beschrijving
Haal de onmiskenbare smaak van Italië in huis met deze voortreffelijke pastakruiden met tomaat en basilicum! Van stevige pasta tot heerlijke lasagne, deze mix geeft je gerechten de authentieke smaak die je alleen bij de beste Italiaanse restaurants ervaart.
Met dit kruid wordt elke hap een culinair genot. Grote eetlust!
| Art. nr.: | XKY-KO-195001 |
|---|---|
| Inhoud: | 20 g |
| EAN: | 9001414619506 |
| Producentnummer: | 195001 |
| Merken: | KOTÁNYI |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
ui, 17,4 % tomatenvlokken (tomatenpuree, maïzena), zeezout, niet gejodeerd, 15,6 % Tomatengranulaat, knoflook, 5 % Basilicum, wortel, pastinaken, peper, rozemarijn, Peterselie
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1105 / 264 kj / kcal |
| Vet | 1,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| waarvan Suiker | 19 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 16 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Oostenrijk, www.kotanyi.com/at/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Pasta Tomaat Basilicum Kruidenmix
Uit ons magazine:
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten