Lady Joseph Christmas Cookies, 100 g
Verfijnd met cacaonibs
€ 5,69
(€ 56,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Koekjes van pure chocolade
- Veganistisch recept
- Voor het op de kersttafel
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De donkere, ronde chocoladekoekjes van Lady Joseph zijn verfijnd met cacaonibs en passen perfect op elk kerstkoekjesbord. Het recept is vegan en zal gegarandeerd zowel jonge als oudere zoetekauwen aanspreken.
| Art. nr.: | AV-860540 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 8437022122205 |
| Producentnummer: | 860540 |
| Merken: | Lady Joseph |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
tarwebloem, zonnebloemolie, Cacaopoeder, suiker, cacaonibs
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1679 / 401 kj / kcal |
| Vet | 13 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,5 g |
| Koolhydraten | 73,3 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| Vezels | 6 g |
| Eiwitten | 8,7 g |
| Zout | 0,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | The Good Stuff Company SL (Lady Joseph), Leopoldo Calvo Sotelo 35, 26003, Logrono, Spanje, www.ladyjoseph.com |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Lady Joseph Christmas Cookies
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten