Lindt Creation Reep Hazelnoot Wafel, 150 g
Knapperige hazelnootdroom
€ 6,39
(€ 42,60 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Geraffineerde hazelnootvulling
- Knapperige wafeldeeltjes
- Fijne Lindt-melkchocolade
Beschrijving
Geniet van Lindt melkchocolade met een verfijnde hazelnootvulling en knapperige wafelstukjes. De delicate bereiding door de meesterchocolatiers maakt deze reep, met zijn knapperige textuur, een ware traktatie voor hazelnootliefhebbers.
| Art. nr.: | LS-022644 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 3046920022644 |
| Producentnummer: | 022644 |
| Merken: | Lindt |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, cacaoboter, 14 % Amandel Hazelnoot Bonbon (suiker, Mandeln, Haselnüsse), Melkpoeder, palmolie, Cacaomassa, 4 % wafel (tarwebloem, suiker, geklaarde boter, magere melkpoeder, Gerstenmalz, Zout), lactose, Haselnüsse, magere melkpoeder, emulgator (sojalecithine), gerstemoutextract, geklaarde boter, aroma, 30 % minstens in melkchocolade, 20 % minimale gehalte aan melkbestanddelen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2366 / 565 kj / kcal |
| Vet | 36 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 18 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan Suiker | 50 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,26 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Lindt Creation Reep Hazelnoot Wafel
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten