Lindt Excellence Fusion 70% Melk, 100 g
Pure cacao ontmoet zachte melk
€ 5,09
(€ 50,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Extra dun
- Twee lagen
- Donkere & lichte chocolade
Beschrijving
Excellence Fusion combineert het intense aroma van pure cacao met de zachtheid van melkchocolade. De uitzonderlijk dunne reepvorm zorgt ervoor dat de smaken zich perfect kunnen ontwikkelen, waardoor liefhebbers een evenwichtige smaakbeleving krijgen.
| Art. nr.: | LS-022415 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 3046920022415 |
| Producentnummer: | 022415 |
| Merken: | Lindt |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Cacaomassa, suiker, cacaoboter, melkpoeder, lactose, magere melkpoeder, emulgator (sojalecithine), gerstemoutextract, Vanille, aroma, 70 % minimaal cacaogehalte in de pure chocolade, 30 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2319 / 554 kj / kcal |
| Vet | 36 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 21 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| waarvan Suiker | 42 g |
| Eiwitten | 8,1 g |
| Zout | 0,15 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Lindt Excellence Fusion 70% Melk
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten