Lindt Excellence Fusion 70% Wit, 100 g
Pure & witte chocolade verenigd
€ 5,09
(€ 50,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intensieve cacao-aroma
- Zachte vanillenoten
- Extra dunne tabletvorm
Beschrijving
Deze specialiteit combineert donkere chocolade met de zoetheid van witte chocolade en een subtiele vanilletoets. De Maîtres Chocolatiers hebben een bijzondere laagjesstructuur gecreëerd waardoor de verfijnde smelt van de chocolade extra goed tot zijn recht komt.
| Art. nr.: | LS-022453 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 3046920022453 |
| Producentnummer: | 022453 |
| Merken: | Lindt |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, Cacaomassa, cacaoboter, melkpoeder, lactose, emulgator (sojalecithine), Vanille, aroma, 70 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2370 / 566 kj / kcal |
| Vet | 38 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 23 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| waarvan Suiker | 43 g |
| Eiwitten | 7,1 g |
| Zout | 0,13 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Lindt Excellence Fusion 70% Wit
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten