Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 25 theezakjes (37,50 g)

De klassieker met een fijne smaak

€ 2,09

(€ 55,73 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 25 theezakjes

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Milde, zwarte thee
  • Evenwichtig & aromatisch
  • Dagelijks genieten

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Spelt en Ei Wafels, 165 g

Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 25 theezakjes (37,50 g) € 2,09 (€ 55,73 / kg)
Alnatura Biologische Spelt en Ei Wafels, 165 g € 2,59 (€ 15,70 / kg)
Totaalprijs: € 4,68
Beschrijving

Yellow Label is de tijdloze klassieker onder de zwarte theesoorten. Met zijn evenwichtige, volle smaak en milde noot is de thee perfect voor elke dag - 's ochtends, 's middags of gewoon tussendoor.

Art. nr.: XEC-EKA-8720608008179
Inhoud: 37,50 g
EAN: 8720608008179
Producentnummer: 8720608008179
Merken: Lipton
Thee: theezakje
Soort voeding: veganistisch
Eigenschappen: Zonder plastic
Ingrediënten

100 % zwarte thee

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lipton, PO Box 35002, 3005, DA Rotterdam, Nederland, www.liptonicedtea.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lipton Yellow Label Zwarte Thee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder