M&M's M&M's Cookie Dough, 290 g
Chocolade ontmoet koekjesdeeg
€ 5,29
(€ 18,24 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Knapperige suikerglazuur
- Ideaal voor onderweg
- In een handige zak
Bijpassend
Beschrijving
Zachte melkchocolade ontmoet een zachte cookie douch, omhuld door een knapperige suikerglazuur. Deze combinatie maakt M&M’S® Cookie Dough tot een bijzonder genot – ideaal voor onderweg of om te delen op feestjes. Dankzij de kleurrijke omhulling blijven de chocoladepastilles aangenaam stevig en smelten pas in de mond.
| Art. nr.: | XZO-MAS-608846 |
|---|---|
| Inhoud: | 290 g |
| EAN: | 5900951357527 |
| Producentnummer: | 608846 |
| Merken: | M&M's |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, Cacaomassa, melkpoeder, cacaoboter, Glukosesirup, palmolie, Zetmeel, weipermeaat (melk), gecondenseerde magere melk, shea vet, palmolie, Zout, Verdikkingsmiddel (Cellulose), emulgator (sojalecithine), dextrine, aroma, coating (carnaubawas), kleurstof (betanine (E162), curcumine (E100), E133, Calciumcarbonaat, Caroteen (E160a), bèta-apo-8-carotenal (E160e)), palmpitolie
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1997 / 477 kj / kcal |
| Vet | 19 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 12 g |
| Koolhydraten | 70 g |
| waarvan Suiker | 65 g |
| Eiwitten | 4,3 g |
| Zout | 0,2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Oostenrijk, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor M&M's Cookie Dough
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten