MOGLi Bio Dubbele Koekjes met Cacao, 125 g
Knapperig bio-gebak met romige vulling
€ 2,49
(€ 19,92 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% natuurlijke ingrediënten & bio-kwaliteit
- Buiten knapperig & binnen heerlijk romig
- Alternatief gezoet & zonder aroma's
Bijpassend
Beschrijving
De MOGLi Dubbel Koekjes maken van elke snackpauze een klein jungle-avontuur. Tussen twee knapperig gebakken koekjes zit een zacht smeltende hazelnoot-cacaovulling. Gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten uit gecontroleerde biologische landbouw, is deze eerlijke bio-snack enkel alternatief gezoet. Het kindvriendelijke recept bevat bovendien geen kunstmatige kleur-, conserveer- of aromastoffen. Een heerlijke pure smaak, perfect voor uitstapjes, de broodtrommel of gewoon als tussendoortje.
| Art. nr.: | XDK-MOG-MD00402 |
|---|---|
| Inhoud: | 125 g |
| EAN: | 4260311985892 |
| Merken: | MOGLi |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 3 jaar |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Waarschuwingen: | Laat het kind niet zonder toezicht eten of liggend eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen. |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder synthetische conserveringsmiddelen |
Ingrediënten
49 % tarwebloem[1], 18 % Druivensapconcentraat[1], Koolzaadolie[2], magere melkpoeder[1], 6,1 % agavesiroop poeder[1], palmolie[1], 3,6 % hazelnootpasta[1], 2 % sterk ontvet cacaopoeder[1], Meersalz, rijsmiddel (Natriumhydrogencarbonat), emulgator (Sonnenblumenlecithin[1])
- van biologische landbouw
- aus biologischer Landwirtschaft, RSPOzertifiziert
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2014 / 481 kj / kcal |
| Vet | 20 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4,6 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan Suiker | 20 g |
| Vezels | 2,8 g |
| Eiwitten | 9,8 g |
| Zout | 0,51 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Duitsland, www.mogli.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MOGLi Bio Dubbele Koekjes met Cacao
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten