MOGLi Biologische Cacao Reep met Banaan, 25 g
Handige biologische snack met cacao & banaan voor de hele familie
€ 0,79
(€ 31,60 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% natuurlijke ingrediënten & honing
- Fijne cacao & zoete banaan
- Biologische kwaliteit & zonder aroma's
Bijpassend
Beschrijving
De MOGLi Cacao Reep combineert fijne cacao met banaan tot een smakelijke snack voor jonge en oude ontdekkingsreizigers. Gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten uit gecontroleerde biologische landbouw, is deze biologische reep heerlijk gezoet met honing. Er wordt bewust afgezien van kunstmatige kleur-, conserverings- en aromastoffen in het kindvriendelijke recept. Ideaal voor elke broodtrommel en uitstapjes naar de speeltuin of in de natuur.
| Art. nr.: | XDK-MOG-MD00271 |
|---|---|
| Inhoud: | 25 g |
| EAN: | 4260311986097 |
| Merken: | MOGLi |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 3 jaar |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, E - pinda's, F - sojabonen, G - melk, H - noten, L - selderij, M - mosterd, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Waarschuwingen: | Laat het kind niet zonder toezicht eten of liggend eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen. |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder synthetische conserveringsmiddelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1520 / 363 kj / kcal |
| Vet | 7,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan Suiker | 36 g |
| Vezels | 3,9 g |
| Eiwitten | 5,4 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Duitsland, www.mogli.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MOGLi Biologische Cacao Reep met Banaan
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten