Monin Meloen Siroop, 0,70 L
Voor een Franse flair in je drankje
€ 15,49
(€ 22,13 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Smaakt naar honing en meloen
- Goudgele kleur
- Perfect voor cocktails
Beschrijving
Zoete tonen van honing en meloen in deze siroop voegen een vleugje Zuid-Franse charme toe aan cocktails - elegant, speels en opwindend. Ideaal voor verfrissende cocktails met een melkachtige basis of koolzuurhoudende ingrediënten. De siroop heeft een subtiele goudgele kleur.
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1394 / 333 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 82,6 g |
| waarvan Suiker | 81,7 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,07 g |
Toebehoren:
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | L. Derksen & Co GmbH, Im Atzersfeld 4, 2100 , Leobendorf/Korneuburg, Oostenrijk, www.moninshop.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Monin Siroop meloen
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten