Rummo Penne Rigate N°66, Glutenvrij, 400 g
Glutenvrij voor jouw saus
€ 4,89
(€ 12,23 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Glutenvrij op basis van rijst en maïs
- Ruwe structuur voor optimale sausopname
- Authentiek krachtige smaak
Bijpassend
Beschrijving
Met de glutenvrije Penne Rigate van Rummo geniet je van het volledige karakter van Italiaanse pasta, zonder compromissen! De pasta's worden gemaakt van een hoogwaardige mix van volkoren rijst en mais, wat hen een heerlijk authentiek graanaroma geeft.
Dankzij de traditionele verwerking hebben ze een bijzonder ruwe oppervlakte, waaraan jouw favoriete sauzen – of het nu romig of met stukjes is – optimaal blijven hangen. Ook bij deze tarwevrije variant profiteer je van de uitstekende vormstabiliteit waar Rummo wereldwijd om wordt gewaardeerd.
| Art. nr.: | AV-412622 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 8008343880664 |
| Producentnummer: | 412622 |
| Merken: | Rummo |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose, Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
36 % volkoren rijst, 32,5 % gele maïs, 20 % witte maïs, 8 % rijst, 3 % aardappelzetmeel, emulgator, Mono- und Diglyceride von Speisefettsäuren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1428 / 341 kj / kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 73,2 g |
| waarvan Suiker | 0,3 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 0 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Penne Rigate N°66, Glutenvrij
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten