Conte de Cesare Condimento Bianco Vlierbloesem, 250 ml
Bloemige frisheid & elegante smaaksensatie voor gerechten en drankjes
€ 7,69
(€ 30,76 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met subtiele vleugjes vlierbloesem
- Zachtzoet & perfect in balans
- Ideaal voor frisse salades en verfijnde cocktails
Bijpassend
Beschrijving
De Condimento Bianco met vlierbloesem van CONTE DeCESARE brengt een heerlijk zomers accent in elke bereiding. Deze milde azijnspecialiteit heeft een harmonieuze, zoete body met een elegante, bloemige ondertoon. Perfect om lichte saladedressings een verfijnde twist te geven. Maar ook buiten de salade zorgt hij voor unieke smaaksensaties: een scheutje in bruisende Prosecco maakt van deze condimento een trendy aperitief, en ook in sprankelend mineraalwater biedt hij een verrassend frisse toets.
| Art. nr.: | EDH-1006700 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9004698301150 |
| Producentnummer: | 1006700 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 519 / 124 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan Suiker | 25 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0,07 g |
Ingrediënten
wijnazijn, rektifizierter konzentrierter Traubenmost, 0,3 % Holunderblütenextrakt, natuurlijk aroma, kalium metabisulfiet
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Condimento Bianco Vlierbloesem
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten