Conte de Cesare Pesto Delicato met Basilicum, 130 g
Een vleugje Ligurië in je eigen keuken
€ 3,89
(€ 29,92 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Verse basilicumblaadjes & knoflook
- Gemaakt met 100% olijfolie
- Ideaal als kruidige pastasaus
Bijpassend
Beschrijving
Deze verfijnde Pesto Delicato van CONTE DeCESARE brengt de pure, kruidige smaken van Ligurië rechtstreeks op tafel. Met zorg geselecteerde ingrediënten zoals verse basilicum, knoflook, pijnboompitten en Sardijnse pecorino worden tot een heerlijk rijke saus verwerkt met pure olijfolie. Geniet bij je favoriete pasta en roer wat kookvocht door de pesto voor een zijdezachte textuur en optimale smaakbeleving.
| Art. nr.: | EDH-10845085 |
|---|---|
| Inhoud: | 130 g |
| EAN: | 9004698450865 |
| Producentnummer: | 10845085 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, E - pinda's, F - sojabonen, G - melk, H - noten, L - selderij, O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2047 / 489 kj / kcal |
| Vet | 48 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8 g |
| Koolhydraten | 8 g |
| waarvan Suiker | 3 g |
| Eiwitten | 5,5 g |
| Zout | 1,8 g |
Ingrediënten
olijfolie, 34 % Basilicum, Grana Padano g.U. Käse (melk, Zout, rennet, Conserveermiddel (lysozym uit ei)), cashewnoten, Pecorino Romano g.U. Käse, aardappelvlokken (aardappel, Kruiden[1]), olijfolie extra vierge, pijnboompitten, suiker, Zout, Knoblauchgranulat, Zuurteregelaar (Acidum Lacticum (melkzuur))
- Bevat sulfieten
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Pesto Delicato met Basilicum
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten