Sonnentor Biologische Gemberthee, 23,40 g

De perfecte winterthee!

€ 3,89

(€ 166,24 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 23,40 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fijne, smaakvolle smaak
  • Subtiele kruidigheid

Vaak samen gekocht met Sonnentor Rustgevende Gemberthee, Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (32,40 g)

Sonnentor Biologische Gemberthee, 23,40 g € 3,89 (€ 166,24 / kg)
Sonnentor Rustgevende Gemberthee, Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (32,40 g) € 4,09 (€ 126,23 / kg)
Totaalprijs: € 7,98
Beschrijving

Gember is een onmisbaar onderdeel van de Aziatische keuken en staat bekend om zijn pittige smaak en verwarmende eigenschappen. Het draagt bij aan een natuurlijk gevoel van welzijn en smaakt ook nog eens heerlijk. Deze thee is gemaakt van de beste biologische kwaliteit en is volledig vrij van schadelijke toevoegingen.

  • Verfijn je thee met een beetje citroensap of honing.
Art. nr.: ST-02573.8
Inhoud: 23,40 g
EAN: 9004145025738
Producentnummer: 02573.8
Merken: Sonnentor
Thee: los
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Weektijd: 10 Minuten, 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten, 9 minuten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder gist
Ingrediënten

100 % stukjes gember[1]

  1. uit biologische teelt
CO2-neutraliteit bij Sonnentor
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Oostenrijk, www.sonnentor.com/de-at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sonnentor Biologische Gemberthee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder