Sonnentor Biologische Tuinkers Kiemen, 120 g
Uit de tijd van de oude Romeinen
€ 3,79
(€ 31,58 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Rijk aan vitamines
- Ideaal als toevoeging aan salade
- Smaakt heerlijk op beboterd brood
Beschrijving
Het land van herkomst van de tuinkers ligt in Perzië. De Romeinen brachten de tuinkers naar Europa. Waterkers is rijk aan vitamine A, B1, B2, C en D en bevat daarnaast ijzer, calcium en foliumzuur.
Spruitjes worden ook gebruikt naast mayonaise, kaas- en eiergerechten of gewoon als garnering op beboterd brood. De sterke smaak van de spruiten maakt ze perfect om te kruiden.
Informatie:
- Weektijd: nee
- Kiemtijd: 5-6 dagen
- Kiemvat: kiemzeef
| Art. nr.: | ST-001077 |
|---|---|
| Inhoud: | 120 g |
| EAN: | 9004145001077 |
| Producentnummer: | 107 |
| Merken: | Sonnentor |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
Ingrediënten
tuinkers[1]
- Biologisch
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1189 / 284 kj / kcal |
| Vet | 10,61 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,66 g |
| Koolhydraten | 12,82 g |
| waarvan Suiker | 10,9 g |
| Eiwitten | 31,84 g |
| Zout | 0,08 g |
CO2-neutraliteit bij Sonnentor
Juridische informatie
| Fabrikant: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Oostenrijk, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Sonnentor Biologische Tuinkers Kiemen
2 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 5 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
5 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten